Meniu Uždaryti

,,Lašiukų“ grupės skulptūra iš atliekų savo grupėje laimėjo II-ąją vietą

     Balandžio 22 d. yra minima Žemės diena. Siekdami prisidėti prie Žemės saugojimo, turime žinoti, kokiais būdais tai galime padaryti, o vienas iš paprasčiausių būdų – atliekų kiekio kasdienybėje mažinimas bei tinkamas atliekų tvarkymas. Konkurso tikslas – formuoti vaikų ir jaunimo, o ir plačios visuomenės gerą požiūrį, skatinantį tinkamai tvarkyti atliekas, mažinti jų kiekius, patenkančius į regioninį sąvartyną, didinti antrinių žaliavų surinkimą, rūpintis mūsų visų švaria aplinka.

       UAB Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centras  paskelbė konkursą „Kompozicija (skulptūra) iš atliekų“, kuriame dalyvavo ir ,,Lašiukų“ grupės mokytojos  kartu su savo ugdytiniais, kuriems talkino Karlos Simonaitytės mama Giedrė

       Konkurso dieną, 2024 m. balandžio 22 d., nuo 10 val. Marijampolės profesinio rengimo centre vyko kompozicijų (skulptūrų)  eksponavimas, konferencija „Atliekos: praeitis ir dabartis“ ir dalyvių apdovanojimas. Nugalėtojams (kiekvienoje dalyvių grupėje) buvo įteikti po 3 vertingus prizus, visoms dalyvavusioms komandoms – padėkos raštus. Specialūs prizai buvo skirti kiekvienos savivaldybės išrinktai komandai. Mes ikimokyklinio amžiaus ir I–IV klasės grupėje užėmėme II vietą.

            Ikimokyklinio ugdymo mokytojos L. Griškelienė ir V. Buzienė

Skip to content