Meniu Uždaryti

Marijampolės Aikido Aikikai mokyklos ,,Aikivarai‘‘ savanoriauja lopšelyje-darželyje

           Lietingą ketvirtadienio popietę, kada ugdytiniai gali užsiimti sportine veikla salėje, pas mus įstaigoje savanoriavo mūsų ugdytinių tėvelis Marijampolės aikido Aikikai mokyklos „Aikivaras“  įkūrėjas ir pagrindinis instruktoriaus Giedrius Baliūnas. Jis vaikus supažindino su gražiausiu rytų kovos menu – aikido. Aikido  – tai šiuolaikiškas kovos menas, besiremiantis senomis japonų budo mokyklų tradicijomis, harmoningai lavinantis kūno tvirtumą ir vidinių savybių stiprybę.

          Aikido užsiėmimai,  dėstomi profesionalių trenerių ir instruktorių, ugdo visapusiškai – fiziškai, dvasiškai, intelektualiai bei emociškai – harmoningą asmenybę.

          Vaikai užsiėmimų metu  atliko įvairius fizinius pratimus, kurių metu   stiprino  savo sveikatą, didino pasitikėjimą savo jėgomis, koregavo  laikyseną, mažino psichologinę įtampą, mokėsi  susikaupti bei natūraliai ir ramiai reaguoti į bet kurią situaciją.

           Dėkojame tėveliui, už suteiktą galimybę  pabūti kartu bei smagiai ir  įdomiai praleisti laiką, patirti daug džiugių emocijų.

 

                                                                Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content