Meniu Uždaryti

Pižamų diena “Kiškiukų” grupėje

          Penktadieniai „Kiškiukių“ grupėje dažniausiai būna kitokiadieniai. Tad šį kartą vaikų iniciatyva ir su tėvelių pagalba organizavome trankią ir smagią Pižamų dieną. Tądien į lopšelį-darželį vaikai sugužėjo apsivilkę mėgstamus chalatus, pižamas, avėjo patogias šlepetes bei glaudė prie savęs atsineštas ryškiaspalves miego pagalvėles. Kiškiukų rytas prasidėjo smagia ir labai aktyvia mankšta, vėliau skaitėm nuostabią N. Baxter pasakaitę „Sapnas“ apie klajojantį pasakiškai gražų sapną, kuris ieškojo kam patikėti savo spalvotas miego paslaptis.

         Vaikai klausė pasakojimų apie miego svarbą ir naudą, gėrė kvapnią arbatą, kūrybiškai meistravo žaismingas miego kaukes, o nuotaikingi ir judrūs žaidimai sporto salėje „Pagalvių gaudyklė“ bei „Miegalių šokis“ bei vandens lovos patogumai suteikė vaikams be galo daug gerų emocijų ir įspūdžių! Trumpam atsikvėpti ir pailsėti keliavome į relaksacijos erdvę, kurioje vaikai, jaukiai įsitaisę ant savo atsineštų pagalvėlių, tiesiog atsipalaidavo ir ramiai pasvajojo.

        Pižamų diena buvo tokia smagia, suteikė tiek daug džiaugsmo ir žaismingų, malonių išgyvenimų, jog ateityje tokias dienas, „neišlipdami“ iš pižamos, pažadėjome sau surengti dažniau.

Kiškiukų grupės mokytoja Asta Blaškevičienė

Skip to content