Meniu Uždaryti

Prevencinė veikla ,,Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“

    Vaikas gali nemokėti žaisti krepšinio ar tinklinio, bet mokėti plaukti – jis privalo, nes nuo to gali priklausyti jo ir kitų gyvybė. Pradėti mokytis plaukti verta kuo jaunesnio amžiaus, nes suformuotas plaukimo įgūdis išlieka visam gyvenimui, o vaikai plaukti išmoksta ypač greitai ir lengvai. Be to, plaukimas padeda stiprinti nugaros raumenis ir stuburą, grūdina organizmą, skatina augimą ir vystymąsi.

   Mes džiaugiamės, kad mūsų įstaigos vaikai turi  puikią galimybę išmokti pagrindinių plaukimo būdų, taisyklingo kvėpavimo bei saugaus elgesio vandenyje taisyklių.

    Prevencinės veiklos metu vaikai atnaujino žinias apie saugaus elgesio taisykles baseine, vandens teikiamus malonumus ir galinčius iškilti pavojus, higienos reikalavimus lankant baseiną. Baseine ugdytiniai plaukia su įvairiais plaukmenimis (pripučiamomis rankovėmis, palaikančiomis juostomis, plaukimo lentelėmis). Plaukti su plaukmenimis gerokai lengviau, kol jie jaučiasi nesaugiai. Ugdytiniai ne tik išmoksta plaukti, bet ir atsipalaiduoja, įveikia baimes bei labiau pasitiki savimi.

 

 

Bendrosios praktikos slaugytoja Laura

 

 

 

 

Skip to content