Meniu Uždaryti

Rudeninė lapų grėbimo akcija „Rudeninė švara – mano miestui 2022“

         Auksinis ruduo vis dar lepina puikiais orais ir spalvina mūsų miesto parkus bei viešąsias erdves vis labiau margindamas medžių lapus, tačiau vėjas taip pat nesnaudžia su kiekviena diena palikdamas medžius vis nuogesnius ir nuklodamas žemę auksaspalviais lapais.

       Marijampolės kultūros centras ir savivaldybės administracija, kaip ir kasmet, spalio 17 – lapkričio 20 dienomis pakvietė visus marijampoliečius prisidėti prie lapų grėbimo akcijos „RUDENINĖ ŠVARA- MANO MIESTUI 2022“ ir padaryti savo miestą dar gražesnį.

          Prie šios gražios iniciatyvos prisijungė ir mūsų lopšelio – darželio bendruomenė. Lapkričio 7 dieną visi su grėbliais, šluotomis, karučiais, šiukšlių maišais, plačia šypsena ir gera nuotaika veiduose rinkomės darželio lauko aikštyne, pasimankštinome ir kibome į darbą. Šiais metais visi labai noriai, linksmai, skambant muzikai švarino darželio aikštynus, prigrėbė pilną maišą rudeninių lapų, kurie vėliau bus kompostuojami ir taps puikia trąša.

        Sulaukėme ir svečių. Apsilankė Marijampolės Kultūros centro edukacinių programų kuratorius Saulius Lisauskas. Jis įamžino akcijos akimirkas. Lopšelio darželio direktorė Birutė dėkojo už darbą ir visus vaišino obuolių pyragu. Džiaugiamės, kad turime tokius šaunius talkininkus, kurie nėra abejingi aplinkos grožiui ir ekologijai.

 

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

 

 

Skip to content