Meniu Uždaryti

Solidarumo bėgimo ir sporto šventė “Sportuokime ir aukime sveiki”

      Gegužės 29  d. nuo pat ryto darželio kieme skambėjo nuotaikinga muzika, kuri patraukė ne vieno praeinančio smalsuolio dėmesį, kurie galėjo spėti, kad darželyje vyks kažkoks gražus renginys. Jau visai baigiantis mokslo metams dar kartą visa darželio  bendruomenė  susirinko į išpuoštą darželio teritoriją, kur vyko visų laukiama, nuotaikinga sporto šventė ,,Sportuokime ir aukime sveiki‘‘.

      Sporto šventės metu darbuotojai ir ugdytinių tėveliai  prisijungė prie kilnios iniciatyvos – solidarumo bėgimo, kurią dešimt metų vykdo organizacija ,,Gelbėkit vaikus‘‘. Surinktos  lėšos  63 eurai   pervesti ir bus skiriami  organizacijos ,,Gelbėkit vaikus‘‘ veikloms ir iniciatyvoms , užtikrinančios Lietuvoje gyvenančių vaikų gerovę. Skambant muzikai atžygiavo kiekvienos grupės komanda, kurias lydėjo personažai – teletabis, ančiukas ir varlytė. Sporto šventės dalyvius pasveikino darželio direktorė Birutė Dičiūnienė, kuri  linkėjo sėkmės sportuojant ir gerų, džiugių emocijų. Kad žaidynės vyktų sklandžiai, trenerė Julija supažindino komandas su žaidimų  taisyklėmis, ir tik tada visi pajudėjo puoštų aikštelių link, kur laukė sudėtas sporto inventorius įvairioms rungtims.

      Vaikai nuotaikingai ir draugiškai mankštinosi, varžėsi, išmėgino savo jėgas vikrumo, taiklumo, greitumo rungtyse.  Tėveliai savo galias išbandė estafečių rungtyse ir krepšinio aikštelėje.  Šventė baigėsi, tačiau pralaimėjusių nebuvo. Vaikai dar ilgai neskubėjo į grupes, mėgavosi gražiu oru, šoko, žaidė ir džiaugėsi bendryste.

 

 

                                                                                            Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content