Meniu Uždaryti

Europos judumo savaitė “Judėk laisvai”

       Kiekvienais metais rugsėjo 16-22 dienomis Europos šalyse vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo skatinimo kampanija. Mūsų darželis kiekvienais metais  tęsia  tradiciją ir vėl jungiasi prie Europos judumo  savaitės.  Mūsų pedagogų nuomone, nuo mažų dienų pajaustas judėjimo džiaugsmas ir meilė sportui ugdo sveiką gyvenimo būdą ir vaikui suaugus. Vaikas tampa žmogumi, drąsiai kuriančiu savo ateitį ir nebijančiu gyvenimo iššūkių.

     Esame sveikatą stiprinanti mokykla  ir mūsų įstaigos prioritetas –  sveikatos stiprinimas ir saugojimas, todėl nuo pirmadienio iki penktadienio  įstaigos lauko teritorijoje karaliavo judrios, aktyvios, sportinės veiklos. Jų tikslas – priminti visai bendruomenei judėjimo visus metus svarbą, patirti sporto teikiamą džiaugsmą, siekti didesnio fizinio aktyvumo. Sportinių veiklų, užsiėmimų metu vaikams buvo sudarytos sąlygos įgyti įvairios fizinės veiklos patirties, mokytis įgūdžių ir elgesio komandoje taisyklių, draugiškų tarpusavio santykių.

      Rugsėjo 21dienos saulėtą  rytą  darželio sporto aikštyne  skambant muzikai rinkosi vaikai, tėveliai ir pedagogai  pajudėti muzikos ritmu ,,Judėk laisvai‘‘. Zumbos ritmai įtraukė  ne tik mažuosius bet ir pedagogus į džiaugsmingą judesio šėlsmą.  Vėliau  prisijungėme prie organizacijos „Gelbėkit vaikus“ inicijuoto Solidarumo bėgimo, į kurį kiekvienais metais jungiasi vis daugiau Lietuvos ugdymo įstaigų. Iniciatyvos metu surinkta parama organizacijai leidžia kurti geresnę ateitį sunkumus patiriančioms bei pagalbos stokojančioms šeimoms bei vaikams, o iniciatyva padeda ugdyti solidarumą, bendrystę, skatinti pagalbą ir palaikymą šalia esantiems. Renginio metu buvo renkamos lėšos Lietuvos ir Ukrainos vaikų gerovei užtikrinti.

Iš viso surinkta 207. 37 Eur. Ačiū visiems dalyvavusiems bėgime, o tėveliams parėmusiems iniciatyvą.

   

 

 

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content