Meniu Uždaryti

Lapkričio 9-oji Draugo diena

     Šią dieną visi kviečiami prisiminti, pasveikinti savo draugus, pasakyti, kokie svarbūs mūsų visų gyvenime jie yra. Juk draugas reikalingas visiems –  mažiems ir dideliems. Su draugu mums gera žaisti, kalbėtis, pramogauti, o kartais ir liūdėti kartu.

    „Kiškiukų“ ir „Lašiukų“ grupių ugdytiniai su mokytojomis ir meninio ugdymo mokytoja V. Gudaityte skambia dainele pasveikino lopšelio-darželio bendruomenę su Draugo diena, aplankė visų grupių ugdytinius, mokytojas, deklamavo eilėraštį, dainavo dainelę, žaidė smagius draugystės žaidimus. Grupių ugdytiniai kalbėjosi apie tai, kas yra draugas, kodėl svarbu turėti draugų, kaip draugystė padeda augti, pažinti pasaulį. Šios dienos paminėjimui buvo organizuojama visų grupių kūrybinių darbų paroda „Mano draugas“. Visą savaitę grupėse buvo vykdomos kūrybinės veiklos, kurių metu vaikai kalbėjo apie draugystę, tinkamus elgesio būdus, suprato, jog ne tik gerą draugą būtina turėti, bet geru draugu pačiam reikia būti. Vaikai ugdėsi empatijos, tolerancijos jausmą per pozityvų bendravimą su visais vaikais, priimdami kitų draugiškumo bei palankumo ženklus.

     Vaikams ši savaitė atnešė daug džiugių emocijų, gerą nuotaiką bei šiltus, gražius žodžius vienas kitam. Visų veidai pasipuošė šypsena, o širdelės tryško džiaugsmu, švenčiant kartu su tokiu dideliu būriu draugų.

     Draugystė – tai gražiausias žodis, kai jį mes tariam širdimi. Linkime visiems Jums nuoširdžių ir gerų draugų.

IU mokytojos A. Blaškevičienė, Z. Dzetaveckienė, L. Griškelienė, V. Buzienė,

meninio ugdymo mokytoja V. Gudaitytė

Skip to content